Visadoré

„WOW! Vrásky berou nohy na ramena!”

Omladíte svůj obličej až o 30 let – jako po liftingu, ale... 100% přirozeně:

 • vrásky v obličeji a na krku vyhlazené o 96 % během 28 dnů
 • pevná pokožka bez skalpelu, injekcí i bez rizika
 • za 1 % ceny chirurgického liftingu!
autor

Vítejte, drahá!

Jmenuji se dr. Kamila Benešová, jsem dermatoložka a kosmetoložka s 20letou praxí. Mám radost, že jste tady, protože se díky tomu už brzy podíváte do zrcadla a uvidíte ve svých očích štěstí.

Dnes vám představím mnou vynalezenou přírodní 28denní metodu radikálního omlazení pokožky. Díky ní zapomenete na:

 • vrásky
 • ochablou pokožku
 • padající víčka
 • povislou bradu
 • nedokonalosti pokožky
 • a všechny komplexy!

Nebudete muset utrácet majlant za zákroky v salonech estetické medicíny a dokonce ani se malovat, abyste vypadala krásně a každý den poslouchala komplimenty na svůj mladý vzhled.

Zní to fantasticky, že? Nejlepší je, že tento výsledek máte absolutně zaručený. Je vědecky prokázaný klinickými studiemi s účastí 85 000 žen a potvrzen 300 000 spokojených klientek.

Už za 28 dnů jednou provždy zapomenete na:

řasy
 • mimické vrásky, linie, rýhy, padající víčka, vaky a kruhy pod očima, povislou bradu, nedokonalosti a pigmentové skvrny
 • utrácení spousty peněz za krémy proti vráskám nebo za zákroky na klinikách plastické chirurgie či v salonech estetické medicíny
 • a dokonce na líčení: korektory, make-upy, fluidy nebo pudr

Zbavíte se veškerých známek stárnutí a omladíte svůj vzhled až o 30 let, a díky tomu:

řasy
 • získáte atraktivní vzhled a každý den se budete topit v komplimentech
 • ušetříte spoustu peněz, které byste utratila za omlazující zákroky (to je až 45 000 Kč ročně!)
 • budete krásná bez líčení 24 hodin denně – dokonce i těsně po probuzení!

Nová, mladá pokožka – dokonce i v „beznadějných případech”

Přírodní metodou radikálního zpevnění a vyhlazení pokožky je mnou vynalezený bioaktivátor mládí. Díky němu dokonce i ženy, jejichž pokožka byla svraštělá jako sušená švestka, během 28 dnů získaly obličej hladký jako okvětní plátek svěží bílé růže.

Ano, konečně je to možné! Potvrzuje to příklad paní Svatavy z Kolína, která ještě před několika měsíci neměla dokonce ani stín naděje, že se jí podaří získat zpět pevnou pokožku obličeje.

„Myslela jsem si, že záchrana už neexistuje…”

before

Před…

before

Po 28 dnech

Celý život jsem byla dost baculatá. Obličej jsem měla jako měsíček – a přestože jsem měla na krku 62 křížků – neměla jsem ani jednu vrásku. Ale před 2 roky jsem vážně onemocněla a v důsledku toho zhubla celých 20 kg během měsíce! Odrazilo se to na mém obličeji – pokožku jsem začala mít ochablou, objevila se síť vrásek. Při pohledu do zrcadla jsem se propadala do propasti zoufalství. Naději mi vrátil přípravek paní dr. Benešové.

Byla jsem v šoku. Pokožka mého obličeje byla den za dnem pevnější. Úplně, jakoby ji někdo natahoval. Vrásky mizely, jakoby mi je někdo vyžehlil! Kamarádka se mě zeptala, odkud jsem vzala peníze na lifting u chirurga. Musela jsem jí zblízka ukázat, že nemám žádné jizvy po skalpelu. Teprve tehdy mi uvěřila, že je to všechno zásluhou této kúry. Vypadám fantasticky a jsem nepředstavitelně šťastná! Je tak příjemné dívat se, jak se za mnou otáčejí na ulici mnohem mladší muži…

Svatava Vítková, 62 let, Kolín

Je to první metoda, která aktivuje 100% kmenových buněk pokožky obličeje k intenzivnímu množení

Není důležité, jak moc vrásčitá, povislá a pigmentovými skvrnami zasažená je pokožka vašeho obličeje teď. Není podstatné, proč nevypadáte tak, jak toužíte. Dokonce, i když teď vypadáte na o několik let více, než kolik vám opravdu je, protože:

 • máte rychlé stárnutí v genech
 • špatně se stravujete
 • hodně se opalujete
 • používáte nevhodnou péči
 • jste vystavena stresu
 • špatně spíte
 • často pijete alkohol
 • kouříte

...stejně během 28 dnů projdete fantastickou proměnou. Získáte mladý, krásný a atraktivní vzhled, o němž sníte. To vše díky tomu, že kúra s bioaktivátorem mládí působí i přes všechny tyto nepříznivé faktory.

Dokonce, i když jste už nějaké omlazující kúry používala, ale nepřinesly výsledky – teď máte 100% záruku úspěchu.

Toto jsou testy potvrzené výsledky, které zajišťuje bioaktivátor mládí:

 • Odstraňuje až 96 % vrásek během 28 dnů – stimuluje kmenové buňky kůže k intenzivnímu množení. Díky tomu se stará a vrásčitá pokožka olupuje a odhaluje tak mladou tvář obličeje a krku. Mimické vrásky, vrásky a hluboké rýhy se vyplňují, pokožka začíná být hladká a zářivá.
 • Radikálně zpevňuje pokožku a modeluje kontury obličeje – zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, díky čemuž pokožka začíná být až o 87 % pevnější a pružnější. Kontury obličeje jsou vymodelovány a druhá brada redukována. Výraznější začínají být lícní kosti a spodní čelist.
 • Zlepšuje barevnost pleti – normalizuje pigmentaci pokožky, redukuje pigmentové skvrny a zarudnutí a dokonce odstraňuje stařecké skvrny. Navrací pokožce jednotnou barvu, díky čemuž přestává být zapotřebí používat make-up.
 • Redukuje kruhy, otoky a vaky pod očima – jde o nejrychleji se objevující známku stárnutí, která bude zmírněna díky kúře s bioaktivátorem mládí už po 1 týdnu. Jemné oční okolí je zklidněno a je obnoven mladistvý pohled.
 • Chrání pokožku před stárnutím – hloubkově hydratuje kůži od pokožky po její nejhlubší vrstvy, což tvoří absolutní základ jejího mladého vzhledu. Kromě toho dodává pokožce odolnost proti vnějším vlivům, jako je UV záření nebo znečištění.

Přírodní bioaktivátor mládí můžete použít také na krk a dekolt

before

Před…

after

Po 28 dnech

Za své všestranné působení kúra vděčí mnou vyvinutému komplexu, který stimuluje pokožku hned na 5 úrovních: regenerace, pevnost, hladkost, hydratace, ochrana. Za okamžik vám o něm řeknu.

Proč jsem se rozhodla vynalézt „zázračný omlazující přípravek”?

Skutečností je, že pleť tvoří klíčový prvek ženské krásy. Každá z nás touží cítit se krásná. Hladká a pevná pokožka je zárukou atraktivního vzhledu. Říká se, že „hezcí lidé to mají v životě snazší” a je to pravda. Pokud jste mladá, pěstěná a atraktivní – jste sebejistá a vyvoláváte u jiných lidí sympatie. Krásný vzhled vábí muže a pohled do zrcadla se díky němu stává potěšením.

Žádná žena nechce, aby pokožka jejího obličeje ztratila pevnost a pokryla se vráskami:

 • vrásky negativně ovlivňují mimiku, kvůli čemuž obličej působí jako méně přátelský
 • pokles pevnosti narušuje proporce obličeje a jeho symetrii – což snižuje atraktivitu a krade nám krásu
 • mladistvý vzhled navzdory věku je projevem postavení a luxusu

Právě proto je hladká a pevná pokožka obličeje tolik důležitá, abyste se mohla cítit jako krásná, atraktivní a pěstěná žena.

Když se vaše pleť zbaví známek stárnutí a nedokonalostí a její rysy se zdůrazní – vyzařujete kouzlo, díky němuž vás lidé vnímají pozitivně. Svědčí o tom výzkumy University of Danvare, které dokazují, že vzhled obličeje je věc, které si při kontaktu s druhým člověkem všímáme jako první. Obzvláště ve vztazích mezi ženami a muži.

Ve zkratce: čím přirozenější, udržovanější a mladistvější je vzhled vašeho obličeje, tím spíše se líbíte mužům a vyvoláte více sympatií u žen. Jsou pak až o 78 % více nakloněni tomu, aby splnili vaši žádost nebo vám dali za pravdu.

Bohužel, každý den mnoho žen trpí při pohledu do zrcadla, když vidí síť vrásek v obličeji. Ještě před rokem jsem patřila mezi ně. Sklony k rychlému stárnutí pokožky jsem zdědila v genech. Vrásek přibývalo, přestože jsem pečovala o pleť a zdraví s nejvyšší péčí. Vůči genům jsem byla bezradná. Známá mi doporučila botoxové injekce, přičemž mě ujišťovala, že je to velice pohodlná možnost. Proto jsem se rozhodla jít do salónu estetické medicíny na ten zákrok a tehdy…

Mě jen krůček dělil od tragédie…

Bohužel, v žádném salónu estetické medicíny vás nikdo neupozorní, že během zákroku může i ta nejmenší chyba paralyzovat váš obličej. Zažila jsem to na vlastní kůži, přestože jsem si vybrala salón těšící se velkému renomé.

Po provedení injekcí vyplňujících vrásky začal můj obličej otékat. Specialistka provádějící zákrok mě ujišťovala, že je to u některých žen normální a abych si nedělala starosti. Ale já jsem přece zkušená kosmetoložka a moc dobře vím, že k takové přecitlivělé reakci by během zákroku v profesionálním salónu nemělo dojít.

Místa vpichů byla zarudlá, objevil se otok. Pomalu jsem v obličeji ztrácela cit a koutky mých očí a úst začaly klesat! Nemohla jsem to mučení vydržet a jela na pohotovost. Lékař mi řekl, že jsem přijela za pět minut dvanáct. Ukázalo se, že injekce narušily nervy v mém obličeji. Jedna polovina dostala paralýzu. Vypadala jsem jako po mrtvici!

before

K TOMUHLE U MĚ VEDLY BOTOXOVÉ INJEKCE

Botoxové injekce mi paralyzovaly obličej!

Kdybych na neurologickou pohotovost přijela až další den, je možné, že by mi to už zůstalo navždy… Kdybych nezareagovala včas, vypadala bych dnes jako příšera z hororu. Naštěstí se svaly obličeje podařilo zachránit, ale musela jsem celý týden strávit v nemocnici.

Proč to potkalo právě mě? To nevím. Ovšem štěstím v neštěstí je, že mě tento traumatický zážitek motivoval k vynalezení přírodní a bezpečné metody redukce vrásek. Udělala jsem to pro sebe – a teď se dělím o plody mé těžké práce se všemi ženami, které chtějí být přirozeně krásné a mladé.

Necháváte si píchat botox nebo o tom přemýšlíte? Dobře si to rozmyslete…

botox

Moje zkušenost s botoxem je mimořádně nešťastná a drastická. Ale riziko poškození nervů nepředstavuje jediný zápor podobných zákroků. Seznam vedlejších účinků je výrazně delší…

 • Bolest a nepohodlí

  Po botoxových injekcích pociťujete bolest, nepohodlí a ztuhlost na místě vstřiku.
 • Modřiny a otoky

  Můžete mít modřiny nebo otoky v okolí vpichu.
 • Omezená citlivost

  Po vstříknutí botoxu můžete pociťovat dočasně omezenou citlivost v oblasti kolem vpichu.
 • Alergické reakce

  Můžete zažít alergickou reakci na botox, která může zahrnovat potíže s dýcháním, kopřivku nebo otok.
 • Infekce

  Jako u každé injekce existuje riziko infekce v místě vpichu.
 • Poruchy rovnováhy

  Botox může ovlivnit rovnováhu a koordinaci, což může způsobit závratě nebo nestabilitu.
 • Poruchy vidění

  V některých případech může botox vést k poruchám vidění, jako je dvojité vidění nebo potíže se zaostřením.
 • Nutnost opakování injekcí

  Efekt pomíjí po několika měsících. Proto je nutné injekce opakovat vlastně do nekonečna. Obličej vypadá čím dál tím uměleji.
 • Marnění peněz

  Ještě za to všechno musíte pořádně zaplatit! Jedna injekce na samotné vějířky kolem očí představuje výdej v řádu 4 000 Kč.
before

Proč máte riskovat, že…

after

KDYŽ PO 28 DNECH MŮŽETE MÍT TOHLE!

Teď je v módě přirozenost

Sociologické průzkumy Univerzity v Danvare jasně dokazují, že celých 69 % lidí (v tom 76 % mužů) považuje „nabotoxované” obličeje za neatraktivní a injekce za zbytečný zásah. Navíc, teď je v módě přírodní životní styl a přirozený vzhled, čím dál více lidí říká, že se jim oškliví „plastové obličeje”.

Myslím, že už není nutné nikomu vysvětlovat, že je lepší starat se o přirozeně mladší vzhled, než se zhyzdit rozhodnutím se pro umělost. Je logické, že je lepším řešením přírodní bioaktivátor mládí.

Majitelé salónů estetické medicíny a klinik plastické chirurgie se už teď vztekají, že brzy přijdou o zástupy klientek

Nedivím se jim. Přece se svému řemeslu dlouho učili a na píchání jehlami a řezání skalpelem vydělávají obří spoustu peněz. Musí si ovšem uvědomit, že ženy zkrášlují pouze zdánlivě. Ve skutečnosti jim ubližují, když je vystavují nejen spirále invazivních zákroků, ale také závažným komplikacím.

Zdraví je důležitější než krása. Ale ted si už nemusíte vybírat mezi zdravím a krásou. Máte přirozený způsob, který vám zaručí vzhled jako po nejdražším liftingu – ale krásnější, protože 100% přírodní.

„Vůbec se nemusím malovat. To je úleva!!!”

before

Před…

after

PO 28 DNECH

Nenáviděla jsem nanášení vrstev tapety na obličej, ale nedokázala jsem si život bez toho představit... Dokonce i do obchodu pro rohlíky jsem chodila namazaná fluidem. Bez toho jsem se cítila neúplná a měla obsesi, že se lidé na mě dívají a myslí si, že jsem ošklivá. Někdy jsem dokonce spala nalíčená, protože jsem nechtěla vidět svůj příšerný obličej bez té tapety. Po 10 letech každodenního malování se moje pokožka ocitla v žalostném stavu.

Po 4 týdnech užívání tohoto přípravku vypadám stokrát hezčí než dříve nalíčená. Ušetřím spoustu času, protože už nemusím stát hodinu v koupelně ani se odličovat. A na rande chodím sebejistá, jako nikdy předtím. Prostě spokojenost!

Jarmila Koníčková, 57 let, Zlín

„Tapetujete” si obličej? Mám dobré a špatné zprávy…

Krycí make-up je dekorativní kosmetický přípravek kupovaný ženami po celém světě nejčastěji. Skutečně umožňuje ukrýt část vrásek a pigmentových skvrn, ale není lepší získat přirozeně krásnou pokožku bez veškerých nedokonalostí a známek stárnutí?

Používání make-upů, fluidů a pudru ničí vaši přirozenou krásu!

řasy
 • Vypadá nepřirozeně

  Make-up často způsobuje efekt masky, která vypadá jako karikatura. Navíc je velmi těžké zvolit jeho dokonalý odstín.
 • Urychluje vznik vrásek

  Vede k nadměrnému vysoušení pokožky, a odtud je už jen krůček k hlubokým vráskám.
 • Ucpává kožní póry

  Nejen, že pokožka nedýchá, navíc se na ní kvůli ucpaným pórům objevují černé tečky a vřídky.

Už nemusíte být otrokyní krycích make-upů a pudru!

Jen si představte, jak úžasné bude rozloučit se jednou provždy s nanášením make-upové masky. Je to konec neustálého opravování líčení. Konec neustálého nanášení a smývání. Žádné pálení a podráždění po odlíčení. Začátek svobody: vypadáte krásně a fantasticky po celý den – dokonce i během koupele, v sauně nebo na bazénu.

„Cizí lidé mi říkají komplimenty!”

before

Před…

after

Po 28 dnech

Po rozvodu jsem upadla do deprese. Abych utišila srdce rozbité na milion kousků, vrhla jsem se do víru večírků. Začala jsem kouřit, hodně jsem pila a dokonce se stávalo, že jsem vyzkoušela drogy. No, a k tomu samozřejmě kupa stresu a probdělých nocí. Jen si představte, jak můj obličej vypadal... Jako troska! Jak si pak nově uspořádat život?

Moje kamarádka Veronika na mně dohlížela a našla ten zázrak. Řekla mi: „Lucko, maž se tím, horší to už nebude!”. Měla pravdu, že? Tak jsem se mazala. Každý den.

A dávám vám slovo, po pár dnech mi zmizely vaky pod očima. Pomyslela jsem si, že i to je fajn. Ale s používáním jsem neskončila. Uplynuly 3 týdny a... pokožka v obličeji se mi vypnula a začala být taková pružná. Mám pocit, jako bych se znovu narodila. Už nemám vrásky, cítím se božsky a vidím, jak se na mě muži dívají. A dokonce i ženy, které náhodou potkám, říkají, že jenom kvetu.

Lucie Blažková, 61 let, Děčín

Jak to funguje?

Nyní vám v krátkosti popíšu, jak funguje bioaktivátor mládí a proč je to jediná metoda, která vám zaručuje extrémní (a navíc přírodní a levné) zpevnění a vyhlazení pokožky.

Hlavní přírodní stavební látkou kůže jsou proteiny, jimž se říká kolagen a elastin. S postupujícím věkem je tělo čím dál méně hydratované a objevují se nedostatky této stavební látky. Výsledek? Samozřejmě ochablost kůže a vrásky.

Proces stárnutí urychlují také různé faktory, jako jsou: geny, UV záření, hormonální poruchy, špatná strava, nevhodná péče, stres, nedostatek spánku, konzumace alkoholu, kouření. Právě z těchto důvodů postupuje stárnutí pokožky rychleji, než se nadějete. Pak se podíváte do zrcadla a smutně vzpomínáte na doby, kdy jste v odrazu viděla mladý obličej.

„Je to prostě GENIÁLNÍ!”

before

Před…

after

Po 28 dnech

Není nijak zvláštní, že mám kvůli vráskám komplexy. Ne, počkejte! MĚLA JSEM. Všechno se změnilo, když jsem prošla touto kúrou s bioaktivátorem. Samozřejmě to už byl několikerý přípravek na omlazení v řadě. A i když ty předtím trochu zabraly, stačilo je vynechat, a za chvíli můj obličej znovu pokrývaly vrásky.

V tomhle případě byly výsledky od začátku dobré. Měla jsem velkou radost, ale bála jsem se, že to bude na chvíli nebo že to budu muset používat do konce života. Jaké bylo mé překvapení, když jsem kúru dokončila. Uplynul jeden týden – obličej je dokonale hladký! Uplynul druhý týden – pusinku mám nadále krásnou a zářivou. Byla jsem příjemně překvapená. Uplynul měsíc a NIC! Vypadám mladě, jako svoje vlastní dcera. GENIÁLNÍ!

Dita Suchánková, 75 let, Písek

Je to jediný PŘÍRODNÍ způsob, jak se takto radikálně omladit

Pokud využijete bioaktivátor mládí, během 28 dnů vrátíte u své pokožky čas zpět až o 30 let – jednou provždy, přirozeně, bez vedlejších účinků. Neprodám ho žádným drogériím. Proto vás moc prosím, dávejte si pozor na padělky! Originální kúru si můžete objednat výhradně na této stránce.

Jednoduché, ale SILNÉ působení: trvalá aktivace kmenových buněk

Bioaktivátor mládí zvrátí příznaky stárnutí pokožky podle 1 prostého pravidla působení u zdroje. Přirozeně programuje kmenové buňky kůže k nepřetržitému množení. Tomuto jevu se říká „přirozená stimulace KES-1”.

Díky množení nových kožních buněk se staré (vrásčité a ochablé) buňky postupně olupují. Odhalují novou, mladou podobu obličeje. Stejně jako si had svléká starou kůži – se i vy osvobodíte od vrásčité vrstvy. Jde o efektivní proces. Nevšimnete si oloupaných kusů pokožky ani žádného podráždění.

Navíc, komplex obsažený v bioaktivátoru mládí má regenerační, silně hydratační a pokožku chránící účinky. Jde o účinky aktivující mládí ze všech možných stran.

before

PŘED: VRÁSČITÁ, OCHABLÁ POKOŽKA BEZ ELASTICITY

after

PO 28 DNECH: FENOMENÁLNĚ HLADKÁ, VYŽIVENÁ A PEVNÁ POKOŽKA

Pokud to shrneme, přirozený bioaktivátor mládí působí hloubkově a komplexně:

 • Odstraňuje až 96 % vrásek během 28 dnů – stimuluje kmenové buňky kůže k intenzivnímu množení. Díky tomu se stará a vrásčitá pokožka olupuje a odhaluje tak mladou tvář obličeje a krku. Mimické vrásky, vrásky a hluboké rýhy se vyplňují, pokožka začíná být hladká a zářivá.
 • Radikálně zpevňuje pokožku a modeluje kontury obličeje – zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, díky čemuž pokožka začíná být až o 87 % pevnější a pružnější. Kontury obličeje jsou vymodelovány a druhá brada redukována. Výraznější začínají být lícní kosti a spodní čelist.
 • Zlepšuje barevnost pleti – normalizuje pigmentaci pokožky, redukuje pigmentové skvrny a zarudnutí a dokonce odstraňuje stařecké skvrny. Navrací pokožce jednotnou barvu, díky čemuž přestává být zapotřebí používat make-up.
 • Redukuje kruhy, otoky a vaky pod očima – jde o nejrychleji se objevující známku stárnutí, která bude zmírněna díky kúře s bioaktivátorem mládí už po 1 týdnu. Jemné oční okolí je zklidněno a je obnoven mladistvý pohled.
 • Chrání pokožku před stárnutím – hloubkově hydratuje kůži od pokožky po její nejhlubší vrstvy, což tvoří absolutní základ jejího mladého vzhledu. Kromě toho dodává pokožce odolnost proti vnějším vlivům, jako je UV záření nebo znečištění.

„10 000 Kč měsíčně mi zůstane v peněžence, protože nemusím chodit ke kosmetičce”

before

Před…

after

Po 28 dnech

4 roky jsem chodila na procedury redukující známky stárnutí. Zní to fajn, ale výsledky byly nic moc a není to levné. Takže když se moje finanční situace zhoršila a začala jsem počítat každou korunu, nemohla jsem si už podobné atrakce dovolit...

V autobuse jsem si prohlížela něco na telefonu, když jsem zavadila pohledem o článek o tomto bioaktivátoru mládí. Přečetla jsem si ho a dospěla k závěru, že není na co čekat. Vystoupila jsem z autobusu a ještě na zastávce si ho objednala.

A teď to nejlepší! Po 3 týdnech se ty vrásky, které ani drahé procedury neodstranily, prostě rozplynuly! Všichni si myslí, že jsem šla na dražší procedury do lepšího salónu. Kamarádky si šeptají za mými zády, že mám asi prachy a rozdávám kosmetičkám tisíce po hrstech. Ale jen ať drbou. Já vím svoje!

Libuše Rostková, 57 let, Hranice

Vědecky prokázaná účinnost

účinnost účinnost účinnost účinnost

11 nezávislých laboratoří po celém světě prozkoumalo bioaktivátor mládí z hlediska účinnosti, bezpečnosti a kvality. Všemi testy prošel na výbornou, a já jsem za svůj úspěch dostala celou řadu ocenění, především Best Cosmetological Discovery of the Year. V kosmetickém odvětví má toto ocenění takovou prestiž jako Nobelova cena.

Níže si můžete prohlédnout grafy z klinických studií:

Vyhlazení
délka

Redukce vrásek během kúry s bioaktivátorem mládí
Výsledek po 28 dnech: průměrně o 96 % vrásek méně

PEVNOST
délka

Nárůst pevnosti pokožky během kúry s bioaktivátorem mládí
Výsledek po 28 dnech: zpevněná a o 87 % napnutější pokožka

Barevnost
délka

Zlepšení barevnosti pokožky během kúry s bioaktivátorem mládí
Výsledek po 28 dnech: sjednocení barevnosti pleti a redukce nedokonalostí o 95 %

Máte 100% záruku, že je kúra s bioaktivátorem mládí:

 • Jednoduchá

  Nemusíte se namáhat, mít zvláštní dovednosti nebo číst komplikované návody. K omlazení v pohodlí domova – diskrétně a šetrně – stačí každé ráno a večer potřít obličej bioaktivátorem mládí. Používá se jako běžný pleťový krém. A pokud chcete omladit také krk a dekolt – nanášejte si ho i na tato místa.
 • Účinná

  Bioaktivátor mládí zaručuje 10krát lepší výsledky než všechny krémy proti vráskám na světě používané najednou. Je tomu tak proto, že jako jediný a první přípravek na světě jednou provždy „programuje” pokožku k množení kmenových buněk a k produkci kolagenu a elastinu. A, což s tím souvisí: dokonale hladké, pevné a všech nedokonalostí prosté pokožky. 100 % uživatelek potvrzuje následující výsledek: až o 30 let mladší vzhled během 28 dnů!
 • Bezpečná

  Bioaktivátor mládí je 100% přírodní kúra. Neobsahuje žádné nebezpečné látky, které by mohly podráždit pokožku. To je velice důležité. Díky tomu můžete klidně spát, protože za svou krásu neplatíte zdravím. Přípravek nevyvolává vedlejší účinky a lze ho bezpečně používat, dokonce i když máte citlivou nebo hyperreaktivní pokožku se sklony k alergiím.

„Lituji, že jsem váhala s objednáním”

before

Před…

after

Po 28 dnech

Je to SUPER! Nevěřím vlastní očím, když se na sebe dívám do zrcadla. Vypadám tak mladě, jako v roce 2005. Jako bych se vrátila v čase!

Tahle kúra to je nějaký zázrak. Tady vůbec není o čem přemýšlet. Viděla jsem na jednom blogu ženu, která ukázala své fotografie před kúrou a pak po 2, 3 a 4 týdnech. Tehdy jsem si myslela, že je to určitě fotomontáž. Počkala jsem týden, dva. Ale pořád jsem na to musela myslet. Když jsem jednou v noci nemohla spát, napadlo mě: „Tak jo, vyzkouším to…” a objednala jsem si to.

Litovala jsem, že jsem ty 2 týdny čekala. Proto, když o tom teď někomu vyprávím a ukazuji své fotografie před, solidárně ho varuji, aby nečekal a hned si to koupil. Moje kamarádky naštěstí nejsou takoví tvrdohlaví osli jako já. Rychle si to objednaly a také jsou nadšené z výsledků. Normálně, výsledek vypadá, jako když se zúčastníte nějakého televizního programu s proměnami!

Josefína Mirečková, 49 let, Česká Třebová

Visadoré

Ohromující omlazující efekt – vzhled mladší až o 30 let během 28 dnů

Snadné používání

Komplexní působení (regenerace, pevnost, hladkost, hydratace, ochrana)

100% přírodní a bezpečná kúra

Vědecky potvrzená účinnost

Úspora tisíců korun

Darujte si krásu, kterou si zasloužíte – a využijte přitom super akci!

Kúru s bioaktivátorem mládí jsem pojmenovala Visadoré a už zítra ji můžete mít doma. A pokud máte ráda akce – zrovna můžete jednu využít. Do běží speciální akce, v jejímž rámci můžete objednat kúru o 1619 Kč levněji.

Nezapomínejte, že moje kúra s bioaktivátorem mládí má certifikáty kvality, přírodního původu a bezpečnosti. Také se na ní vztahuje spotřebitelská záruka spokojenosti, díky čemuž nic neriskujete.

Na konec bych vám ráda řekla, že mám velkou radost, že se s mou pomocí už za 28 dnů budete topit v komplimentech. Získáte mladý vzhled, o němž sníte. Už se nebudete muset malovat, abyste vypadala krásně, dokonce i hned po probuzení. Vím, co říkám, protože to sama zažívám každý den. Tetelím se radostí, že můžu tento zázračný pocit darovat také Vám ❤

Srdečně Vás zdravím!
dr. Kamila Benešová

Visadoré formulář

Podat objednávku

Objednáváte Visadoré

Cena: 3418 Kč1799 Kč doprava zdarmaVisadoré formulář